Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
100 postów 1777 komentarzy

Nocna zmiana

Muni - Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest więcej

Prawica.net - trzy kłamstwa w trzech słowach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozwalmy tę bandę agentów "wschodu"...

Ich motto to: "Opinie polskiej prawicy". Dobre!
Dobre, bo krótkie. Ale na tym kończy się to dobro.

Rozwalmy tę bandę agentów "wschodu" trzema salwami, nie marnujmy energii na jaczejkę:

1. OPINIE - nie są to żadne opnie, a zwykłe propagandowe kretynizmy, których źródło tkwi w Rosji. Na przykład, jakiś uznany tam bloger wysadza wielki artykuł pochwalający Łukaszenkę... Zwłaszcza dzisiaj to razi, kiedy cały świat widzi jaki to gówniany satrapka z peruczką, a Polacy na Białorusi są sekowani, deptani i rozgrywani przez KGB do woli. Opozycja jest fizycznie maltretowana, bita w bialy dzień i wsadzana do ciurmy, za nic. To każdy widzi.  A on, ten "polski prawicowiec", peany sadzi! Głupawy, czy wykonuje zadania? Jego zręczność pióra w tej "opinii" nie wykazuje upośledzenia, więc...
(nie dam linka, bo nie chcę tym agentom generować ruchu, można kliknąć tam na byle artykuł i zawsze jest podobnie)

2. POLSKIEJ - hahahahaha! Tak, "polskiej". Kiedy jakakolwiek próba argumentacji z tym wychwalaniem kołchoźnika Łukaszenki kończy się ostrzeżeniem i usunięciem posta, bo jest to "atak personalny na autora". No, nie wiem, czy jest to już przejęcie wzorców białoruskich, czy może jakaś post-sowiecka, lękliwa postawa w reakcji na argumentację? Oczywiście, wszytko pod płaszczykiem "kultury". Aż się cisną na usta słowa starej piosenki studenckiej: "Job twaju mat', my kulturnyj narod...". Ten kompleks kultury, a jednocześnie CHAMSKIE obrażanie czytających i komentujących poprzez ordynarną sowieckość przykrytą sloganikami nie pasują do słowa "polskie". Zresztą, jaki Polak będzie chwalił wrednego tyrana z kołchozu, który jest nastawiony wrogodo Polski i Polaków???

3. PRAWICY - to też piękne, kiedy prawicowcy wychwalają postsowieckie porażki gospodarcze i "centralne sterowanie" zrujnowanym krajem! W dyskusji, któryś z bardziej widocznych tam "prawicowców" mówi, że przecież mają emerytury od 50 lat! No pewnie, że tak! W Sudanie, to mają już pewnie od urodzenia! I co ci wschodni bogole będą mieć z tej "emerytury" łukaszenkowej? Zupkę z brukwi, kartoszkę z działki za blokiem i bilet wstępu do śmietników komunalnych?

Bo chyba na Seszele nie pojadą, co?

I tak jest tam cały czas - wycieranie mordy słowami: Polska, prawica, kapitalizm... a jest na ogół jazda na PiS, na patriotyzm, prawdziwie polskie wartości i UDAWANIE endeków, ale endecki portal to nie jest; to zwykła agentura Rosji.
Mamy tych ruskich agentów wpływu wszędzie, na NE też jest kilkunastu "blogerów-TPPRów", na "Niepoprawnych" mniej, ale w tych popularnych portalowych dyskusjach (onet, wp) mrowie. To pokazuje, że jednak jest o co walczyć, skoro wróg poświęca tyle czasu, etatów i środków na krecią robotę.
Lecz co można zrobić, kiedy nasze służby, które powinny zająć się rozbijaniem V kolumny mają lepsze zajęcia, bo są zupełnie w rękach wroga? Tutaj nie ma co liczyć na działania państwa, trzeba samemu piętnować, pokazywać i wyszydzać; państwo weźmie się za to dopiero, kiedy mu skoczy cyferka w liczniku z III na IV.
To, może trochę potrwać, a żmije i karaluchy są wszędzie, więc piętnujmy fałszywców, informacja jest równie dobra jak kula.
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej